Späť

Modernizácia sendvičových panelov

Počet zobrazení: 1099

S radosťou Vás informujeme o modernizácii sendvičových panelov BRATEC. Odteraz sa na vnútornom oceľovom plechu sendvičového panelu používa textúra „woodgrain" na zlepšenie úžitkových a estetických vlastností sekcionálnych brán BRATEC.

Modernizácia sendvičových panelov

S radosťou Vás informujeme o modernizácii sendvičových panelov BRATEC. Odteraz sa na vnútornom oceľovom plechu sendvičového panelu používa textúra „woodgrain" na zlepšenie úžitkových a estetických vlastností sekcionálnych brán BRATEC.

Sendvičové panely BRATEC sú zvýraznené reliéfnou kresbou dreva, aby skryli drobné škrabance a preliačiny, ktoré sa môžu objaviť počas prevádzky, a dodali dverám elegantnejší vzhľad.

Sendvičový panel BRATEC má navyše množstvo ďalších presvedčivých výhod:

Sendvičový panel s hrúbkou 45 mm poskytuje bránam vysoké pevnostné vlastnosti.

Sendvičový dizajn panela zaisťuje ochranu proti zaseknutiu prstov, čo zodpovedá požiadavkám európskych bezpečnostných noriem (EN 12604).

Vonkajšie aj vnútorné oceľové plechy sendvičového panelu sú vzájomne prepojené v hornej a spodnej časti panelu. To výrazne zvyšuje odolnosť proti zaťaženiu vetrom a nárazom a eliminuje oddeľovanie panelu pri zahrievaní na slnku.

Panely sú vybavené polymérovým EPDM tesnením, ktoré zachováva ich vysokú mechanickú pevnosť a elasticitu pri nízkych teplotách. Toto tesnenie vylučuje výskyt medzier medzi panelmi a poskytuje vysokú tepelnú a zvukovú izoláciu dverí.

Konfigurácia panelov zabezpečuje ich samo - vystredenie. Zaručuje tesné spojenie panelov medzi sebou, zvyšuje ich tesnosť a tepelnú izoláciu. Výrazne uľahčuje montáž a eliminuje chyby pri montáži dverného krídla.

Zinkový povlak v hrúbke 16 mikrónov, ako aj dvojvrstvový polymérový povlak v hrúbke 25 – 35 mikrónov spoľahlivo chráni povrch sendvičových panelov pred mechanickým poškodením a pred dažďom a snehom.

Sendvičový panel BRATEC je tak jedným z najlepších panelov prezentovaných na trhoch západnej a východnej Európy.

Spoločností BRATEC naďalej dynamicky rastie a svojim partnerom ponúka nové a pokročilé produkty za konkurenčné ceny. Pomáha zlepšovať postavenie našich partnerov na trhu a poskytuje im ďalšie zákazky.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie