Jablotron Alarm do firmy, skladu, obchodu

Alarm Jablotron do firmy

Zabezpečte si firmu, sklad, obchod s Alarmom Jablotron

Alarm Jablotron je dokonalé riešenie ako zabezpečiť Vašu firmu, obchod, kanceláriu, sklad a ostatné obchodné priestory. Alarmy Jablotron s Vami komunikujú prostredníctvom aplikácie, máte tak dohľad nad svojimi zamestnancami a viete presne čo sa vo firme deje. Jablotron sa stará a zabezpečuje Váš obchod, sklad, kanceláriu a s pripojením na pult centrálne ochrany vytvoríte dokonalú bariéru voči zlodejom.

Okrem iného vďaka zabezpečovaciemu systému Jablotron, dokážete ochrániť Vaše priestory a tovar pred ohňom a dymom. A to vďaka detektorom dymu a tepla, od firmy Jablotron. Tieto sú prepojené s riadiacou jednotkou Alarmu Jablotron, ktorá Vám vie v prípade detekcie dymu, alebo zvýšenému nárastu tepla, dokáže poslať SMS, zavolať, poslať e-mail, sirénou upozorniť okolie, alebo ak ste pripojený na pult centrálnej ochrany, ich upozorniť a oni následne vyšlú zásahové jednotky.

Alarm Jablotron dokáže zaznamenávať odchody a príchody zamestnancov, na konci mesiaca Vám vygeneruje dochádzku vašich zamestnancov, o nič sa nemusíte starať a o všetkom máte prehľad. Ak je potrebné viete si zadať automatické zapnutie alarmu Jablotron, alebo pomocou alarmu Jablotron naplánovať rôzne automatické akcie, napr. zapnutie, vypnutie svetiel, stiahnutie žalúzií, zavretie brán a pod. možnosti sú takmer neobmedzené.

Bezpečnosť pre vašu firmu

Alarm JABLOTRON 100+

Ochrana je dôležitá a je jedno či sú vašim najcennejším majetkom stroje alebo súbory v počítačoch. Vďaka alarmu JABLOTRON 100+ sa do vašej firmy nedostane nikto nepovolaný. Prostredníctvom aplikácie MyJABLOTRON budete okrem toho môcť ovládať svetlá či závoru a to aj na diaľku.

Štvornásobné zabezpečenie vďaka Alarmu Jablotron

Prvým krokom je kvalitný alarm Jablotron. Jeho vývoju a výrobe sa venujem Jablotron už viac ako 25 rokov. Aj vďaka tomu ponúka Alarm Jablotron množstvo inovatívnych funkcií a jednoduché ovládanie.

Ďalším krokom je odborná montáž Alarmu Jablotron. Bez odbornej montáže by alarm Jablotron nefungoval správne. Vďaka školeniam a odbornosti Vám naša spoločnosť alarm Jablotron profesionálne namontuje.

Váš zabezpečovací systém Jablotron je napokon vhodné pripojiť na pult centralizovanej ochrany. Operátori vás tak v prípade nečakanej udalosti kontaktujú a k vášmu zabezpečenému bytu vyšlú zásahovú jednotku.

 • Ing. Tomáš Minich

  Po roku veľká spokojnosť. Odporúčam 
  Hodnotenie: 5 / 5
 • Jelka Malovcová

  Výborná komunikácia, taktiež odvedená práca môžem len odporučiť...
  Hodnotenie: 5 / 5
 • M. Kramo

  Tento používateľ pridal iba hodnotenie.
  Hodnotenie: 5 / 5
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie