Jablotron Alarm do firmy, skladu, obchodu

Alarm Jablotron do firmy

Zabezpečte si firmu, sklad, obchod s Alarmom Jablotron

Alarm Jablotron je dokonalé riešenie ako zabezpečiť Vašu firmu, obchod, kanceláriu, sklad a ostatné obchodné priestory. Alarmy Jablotron s Vami komunikujú prostredníctvom aplikácie, máte tak dohľad nad svojimi zamestnancami a viete presne čo sa vo firme deje. Jablotron sa stará a zabezpečuje Váš obchod, sklad, kanceláriu a s pripojením na pult centrálne ochrany vytvoríte dokonalú bariéru voči zlodejom.

Okrem iného vďaka zabezpečovaciemu systému Jablotron, dokážete ochrániť Vaše priestory a tovar pred ohňom a dymom. A to vďaka detektorom dymu a tepla, od firmy Jablotron. Tieto sú prepojené s riadiacou jednotkou Alarmu Jablotron, ktorá Vám vie v prípade detekcie dymu, alebo zvýšenému nárastu tepla, dokáže poslať SMS, zavolať, poslať e-mail, sirénou upozorniť okolie, alebo ak ste pripojený na pult centrálnej ochrany, ich upozorniť a oni následne vyšlú zásahové jednotky.

Alarm Jablotron dokáže zaznamenávať odchody a príchody zamestnancov, na konci mesiaca Vám vygeneruje dochádzku vašich zamestnancov, o nič sa nemusíte starať a o všetkom máte prehľad. Ak je potrebné viete si zadať automatické zapnutie alarmu Jablotron, alebo pomocou alarmu Jablotron naplánovať rôzne automatické akcie, napr. zapnutie, vypnutie svetiel, stiahnutie žalúzií, zavretie brán a pod. možnosti sú takmer neobmedzené.

Bezpečnosť pre vašu firmu

Alarm JABLOTRON 100+

Ochrana je dôležitá a je jedno či sú vašim najcennejším majetkom stroje alebo súbory v počítačoch. Vďaka alarmu JABLOTRON 100+ sa do vašej firmy nedostane nikto nepovolaný. Prostredníctvom aplikácie MyJABLOTRON budete okrem toho môcť ovládať svetlá či závoru a to aj na diaľku.

Štvornásobné zabezpečenie vďaka Alarmu Jablotron

Prvým krokom je kvalitný alarm Jablotron. Jeho vývoju a výrobe sa venujem Jablotron už viac ako 25 rokov. Aj vďaka tomu ponúka Alarm Jablotron množstvo inovatívnych funkcií a jednoduché ovládanie.

Ďalším krokom je odborná montáž Alarmu Jablotron. Bez odbornej montáže by alarm Jablotron nefungoval správne. Vďaka školeniam a odbornosti Vám naša spoločnosť alarm Jablotron profesionálne namontuje.

Váš zabezpečovací systém Jablotron je napokon vhodné pripojiť na pult centralizovanej ochrany. Operátori vás tak v prípade nečakanej udalosti kontaktujú a k vášmu zabezpečenému bytu vyšlú zásahovú jednotku.

Vážený zákazník, tento formulár slúži na poskytnutie prvotnej cenovej ponuky pre zabezpečovací systém Jablotron. Optimálne je ak nám viete poskytnúť aj rukou nakreslený pôdorys nehnuteľnosti, vieme tak lepšie spracovať ponuku pre vaše potreby..

Zabezpečenie pre:: *

Vonkajšia siréna: *

Vnútorná siréna: *

Ovládania prvkov automatizácie: *

Prvky vašej bezpečnosti: *

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info