Jablotron Kamery

Kamery Jablotron

Kamery Jablotron

Na základe požiadaviek a dopytu zákazníkov, sa firma Jablotron rozhodla zaradiť do svojej ponuky kamery Jablotron. Tieto sú upravené tak aby priamo komunikovali so zabezpečovacím systémom Jablotron. Navonok tieto kamery Jablotron vyzerajú ako každé iné kamery, až nato že sú upravené tak, že ak príde k udalosti, automaticky začnú túto udalosť zaznamenávať. Okrem teda poplachu, dostávate aj video záznam udalosti, narušiteľa priamo vidíte, viete čo robí ako sa pohybuje atď.

V prípade ak ste pripojený na pult centralizovanej ochrany, jablotron aj tu poskytne živý prenos na tieto obrazovky. Pracovníci pultu ochrany, tak priamo vidia páchateľa-lov, dokážu presne koordinovať zásah podľa potreby. Jablotron aj tu dokazuje ako je komplexný čo všetko dokáže že to nie je len obyčajný alarm.

Ochránime to, čo je pre vás dôležité

Nové kamery rozširujú možnosti zabezpečenia. Vďaka prepojeniu s aplikáciou MyJABLOTRON máte svoj domov plne pod kontrolou bez nutnosti neustále sledovať telefón. Systém automaticky vytvára minútový záznam o každej udalosti z alarmu JABLOTRON 100+ a poskytuje tak okamžitý prehľad.

Vážený zákazník, tento formulár slúži na poskytnutie prvotnej cenovej ponuky pre zabezpečovací systém Jablotron. Optimálne je ak nám viete poskytnúť aj rukou nakreslený pôdorys nehnuteľnosti, vieme tak lepšie spracovať ponuku pre vaše potreby..

Zabezpečenie pre:: *

Vonkajšia siréna: *

Vnútorná siréna: *

Ovládania prvkov automatizácie: *

Prvky vašej bezpečnosti: *

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info