Kované Brány

Kované brány, ploty.

Brány, ploty pre rodinné domy, novostavby, rekonštrukcie, vyberte si z našej ponuky brán a plotov. Doba sa vyvinula a dnes naši zákazníci hľadajú moderné a kvalitné vonkajšia ploty a bránky. Naša spoločnosť sa zaoberá výrobou a predajom brán viac ako 10 rokov a za ten čas sme vyhotovili rôzne bránky, brány a ploty.

Kovaný plot je prezentuje starý štýl, no zároveň je moderný a exkluzívny zároveň. Vyrába sa z štvorcových profilov, ktoré zvyknú byť ukončené hrotmi. V prvej tretine bývajú tyče zhustené, alebo prekryté plechom. Oplechovanie vieme urobiť aj na celom plote, podľa požiadaviek.

Pri kovaných plotoch sa fantázii nekladú medze, môžu byť jednoduché, tvorené štvorcovými profilmi, alebo „vyčačkané“ rôznymi C profilmi, kovanými vzormi, alebo dokonca aj profily môžu byť vzorované. Farebná škála plotov môže byť aká koľvek z dostupných RAL farieb, alebo batinových vzorov.

Kované ploty je optimálne zinkovať, v dôsledku vyššiemu riziku korózie. Je tu veľa na seba položených dielov, kde môže vznikať korózia. Váš plot si tak dlhšie zachová farebnú stálosť, kov nebude vystavený nepriazni počasia.

 

A preto neváhajte vyžiadajte si cenovú ponuku.

Brány ploty - výplň bránový panel.

Novinkou a veľmi žiadanov alternatívou oplotenia sú brány s výplňou bránových panelov. Do nosnej konštrukcie sa vloží bránový panel, ktorý móže byť podľa požiadaviek rôznej farby. Brány s panelmi sú veľmi estetické a pekne ľadia s rodinným domom, s garážovou bránou, oknami. Takáto brána zároveň chráni pozemok pred vetrom, alebo pred zvedavcami.

Brány s panelovou výplňou vieme osádzať do konštrukcie, to znamená že rám je priznaný a je ho vidieť. Aby sme prekryli rezané kraje panela, tak sa z vonka na konštrukciu privára krycia pásovina, alebo uholník 15x15mm, ktorý sa navára do konštrukcie. Z vnútornej strany sa na konštrukciu nituje krycí plech, ktorý panel zároveň zaisťuje.

Celkovo sú tieto brány veľmi pekné, ladia s domom, resp. s garážovou bránou. Dajú sa vyhotoviť ako krídlové, posuvné, alebo samonosné

Brány ťahokov

Tieto brány sú veľmi estetické, výplň tvorí  ťahokov, ktorý sa zvára do nosnej konštrukcie. Podľa požiadaviek môže byť ťahokov rózneho typu. So skúseností odporúčame ťahokov pozinkovať, keďže hrany ťahokovu sú veľmi ostré a nanesená farba nieje v takej vrstve aby mohla chrániť pred koróziou.

Ťahokov je pekný, moderný materiál. Vyrába sa v rôznych vyhotoveniach a prevedeniach. Môže mať štvorcové, kosoštvorcové, vypuklé, väčšie, alebo menšie. V ponuke sú aj s minimálnou priehľadnosťou, aby vám nebolo vidieť do dvora. Hlavným dielom je konštrukcia, ktorá môže byť podľa požiadaviek delená. Do nej sa následne ťahokov navára, alebo skrutkuje. V prípade skrutkovania sa do jednotlivých polí navára lemovacia konštrukcia z pásoviny, alebo z uholníka.

Takéto brány s výplňou ťahokov, môžu byť posuvné, krídlové, alebo samonosné. Všetko podľa vašich požiadaviek a možností na mieste realizácie.

Vyžiadajte si cenovú ponuku!

 • Ing. Tomáš Minich

  Po roku veľká spokojnosť. Odporúčam 
  Hodnotenie: 5 / 5
 • Jelka Malovcová

  Výborná komunikácia, taktiež odvedená práca môžem len odporučiť...
  Hodnotenie: 5 / 5
 • M. Kramo

  Tento používateľ pridal iba hodnotenie.
  Hodnotenie: 5 / 5
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie