Garážové brány BRATEC

Naša spoločnosť sa zaoberá predajom a montážou garážových brán, sekčných brán, priemyselných brán a kovaných brán a plotov. Naše garážové brány spĺňajú najvyššie požiadavky na kvalitu a bezpečnosť. Ponúkame cenovo dostupné brány, ktoré sú dostupné pre širokú verejnosť, pri nezmenenej kvalite. Garážové brány BRATEC, sú plne izolované, vyplnené polyuretánom hrúbky 40mm

Garážové brány BRATEC, sa hodia a sú vhodné na každú garáž, či už sa jedná o garáže pri rodinných domoch, alebo o samostatne stojace garáže. Naše brány sú ideálnym riešením pre novostavby, prístrešky a aj pre staršie domy, kde je potrebné vymeniť starú bránu za novú. Ako z mála firiem predávajúcich garážové brány na Slovensku, sa zaoberáme aj konštrukčnými úpravami stavebných otvorov pre garážové brány. Tieto úpravy sú najme potrebné v podzemných garážach a pri prefabrikovaných garážach.

Naše Garážové Brány BRATEC, Vám zabezpečia pohodlné parkovanie vo Vašich garážach, budete sa tešiť z ich spoľahlivej a tichej prevádzky. Brány sú pevné a kvalitné o čom sa už presvedčilo viac ako 2000 zákazníkov po celom Slovensku.

Profesionálna montáž, Skúsenosti

Kvalitne a dobre vykonaná montáž brány je pre jej samotné fungovanie veľmi dôležitá. Montáž garážovej brány musí byť vykonaná odborne a presne podľa doporučených postupov. Toto si veľmi dobre uvedomujeme a naše 10 ročné skúsenosti hovoria za všetko. Bránam sa venujeme dostatočne dlhý čas, máme a skúsenosti pri všetkých typoch stavieb, na ktoré sme montovali garážovú bránu. Klasické murované stavby, drevo domy, polyesterové domy, prefabrikované garáže, podzemné garáže.

akcia bratec

Kvalitné a Tiché Pohony pre Brány

Neodmysliteľným prvkom každej brány je jej pohon, otváranie garážovej brány je tak veľmi pohodlné a automatické. Predávame výlučne preverené a bezpečné pohony, ktoré Vám budú dlho a bezporuchovo fungovať. Navyše naše pohony na brány sú opatrené remeňovou koľajnicou, ktorá je bez údržbová a tichá. Pohony sú dostatočne rýchle, otvorenie a zatvorenie brány sa tak udeje v krátkom čase. Diaľkové vysielače k bránovým pohonom sú elegantné, s možnou detskou poistkou. Navyše sa dajú do nich naprogramovať ďalšie Vaše brány.

Automatické brány sú ovládané kvalitnými a spoľahlivými pohonmy. Naše pohony Vám vždy zabezpečia spoľahlivé a komfortné ovládanie Vašej brány. Naše bránové pohony, pohony pre garážové bránypohony pre posuvné brány a pohony pre krídlové brány, sú ideálnym riešením pre každodennú potrebu.

akcia bratec

Záruka 10 Rokov

Záruka je veľmi dôležitým aspektom, prečo sa rozhodnúť pre bránu Bratec. Sme presvedčený o kvalite našich brán. Na garážové brány poskytujeme záruku štandardne dva roky, ktorá je aj v cene. Záruku si viete predĺžiť na 5 rokov, stačí ak nás kontaktujete pred ukončením štandardnej dvojročnej záruky a požiadate o predĺženie. Po vykonaní obhliadky Vašej brány, sa môže záruka predĺžiť o tri roky, obhliadka je spoplatnená jedno rázovou cenou 60€. Po uplynutí piatich rokov, si môžete záruku naďalej predlžovať, kedy sa platí za každý rok predĺženia záruky poplatok 60€. Záruka garážovej brány BRATEC, môže byť tak predĺžená zo štandardných dvoch rokov, až na 10 rokov.

Bezpečné a spoľahlivé, také sú naše brány, ktoré robia radosť naším zákazníkom viac ako 10 rokov, naprieč celým Slovenskom. 

Kvalitné Brány Bratec

HARMÓNIA ŠTÝLU spoľahlivosť a dizajn - osobité vlastnosti garážových brán BRATEC

Štýlové a kvalitné brány BRATECSpoľahlivé a bezpečné brány zaisťujú každý deň pohodlie a komfort. Široký výber dizajnov a farieb pre brány BRATEC pomôže zdôrazniť individuálny štýl modernej architektúry v hi-tech štýle alebo v klasickej chate. Brány BRATEC je možné namontovať takmer do každej garáže. Tvar otvoru nie je dôležitý: obdĺžnikový, so skosenými hranami, zúžený alebo s oblúkom.

Cenová ponuka

Brána BRATEC je jednoznačná voľba pre Vás, predstavujeme Vám deväť dôvodov v prospech našich brán BRATEC

Deväť dôvodov prečo práve naše brány BRATEC

Efektívna tepelná izolácia Brán BRATEC

Brány BRATEC s efektívnou tepelnou izoláciouGarážové brány BRATEC dokážu dobre udržiavať teplo v poskytovaných priestoroch udržiavať príjemnú teplotu a úsporu nákladov na zimné vykurovanie priestorov.

Súčiniteľ prestupu tepla pre brány BRATEC je:

 • Séria Trend (panel 40 mm) -1,35 W / (m2К)
 • Séria Prestige (panel 45 mm) -1,06 W / (m2К)

Tepelná izolácia U = 1,0 W / (m2К) je porovnateľná s tehlovou stenou hrúbky 60cm.

 

Odolnosť a spoľahlivá ochrana Brán BRATEC

Brány BRATEC odolnosť a spoľahlivá ochrana Brán BRATECPanely s hrúbkou 40 - 45mm sú základom trvanlivosti brán, robustnej konštrukcie a odolnosti proti zaťaženiu vetrom a nárazom.
Testy preukázali, že brány série BRATEC Prestige dokonale odolávajú zaťaženiu vetrom

Dlhá prevádzková životnosť Brán BRATEC

Brány BRATEC dlhodobá prevádzková životnosť brán BRATECSendvičové panely BRATEC majú dizajn s uzavretou hranou, kde sú oceľové plechy pripevnené do
„zámku". Takéto prevedenie chráni panely pred delamináciou na slnku a v prípade náhleho zatvorenia brány alebo v prípade podobného poškodenia predĺži funkčnosť brány.

Odolnosť voči korózii Brán BRATEC

Brány BRATEC odolnosť voči korózii brán BRATECTesty v nezávislých laboratóriách preukázali, že krídla brán BRATEC vydržia vystavenie „slanej hmle" po dobu 750 hodín, čo zodpovedá 15 rokov pôsobenia v pobrežných regiónoch a znečistených priemyselných oblastiach.

Tieto jedinečné protikorózne vlastnosti sú možné vďaka:

• hrúbka zinkového povlaku (16 mikrónov);

dvojvrstvový náterový lak (PUR-PA) s hrúbkou 23–35 mikrónov.

Spoľahlivé tesnenie Brán BRATEC

Brány BRATEC spoľahlivé tesnenie Brán BRATECBrány BRATEC sú po celom obvode opatrené tesnením z moderných polymérových materiálov, ktoré tolerujú teplotné extrémy. Pružné tesniace vložky poskytujú spoľahlivé utesnenie otvoru.

Konštrukcia rolovacích konzol umožňuje nastavenie polohy krídla brány vo vzťahu k otvoru, čo pomáha predchádzať medzerám a nežiaducim stratám tepla medzi krídlom brány a stenami garáže.

Bezpečné Brány BRATEC

Brány BRATEC bezpečné brány BRATECDizajn sekčných brán BRATEC poskytuje ochranu pred:

 • pricviknutiu prstov
 • nekontrolovaný pohyb bránového krídla;
 • pád krídla brány v prípade pretrhnutia pružiny.

Zhoda s európskymi normami EN 12604, EN 12453, EN 12424,
EN 12425, EN 12426.

Maximálna životnosť pružín Brán BRATEC

Brány BRATEC Maximálna životnosť pružín brán BRATECŽivotnosť pružín na sekcionálnych bránach BRATEC je až 25 000 cyklov otvorenia / zatvorenia, čo zodpovedá približne 17 rokom prevádzky so 4 cyklami otvorenia / zatvorenia denne.

Pružiny s kapacitou 25 000 cyklov otvorenia / zatvorenia sú štandardne ponúkané bez príplatku.

Široké možnosti Brán BRATEC bez príplatku

Brány BRATEC široké možnosti brán BRATEC bez príplatkuBrány BRATEC sa vyrábajú individuálne pre každého klienta za štandardnú cenu, po piatich milimetroch výšky a šírky.

Široký výber panelov a farieb
umožňuje klientom vybrať si bránu
vhodnú pre akýkoľvek projekt.
Spoločnosť BRATEC ponúka 5 druhov
bránového krídla a rozšírenú farebnú
škálu pre bránu - 10 farieb bez
príplatku.

Rýchla a kvalitná údržba a servis Brán BRATEC

Brány BRATEC rýchla a kvalitná údržba a servis brán BRATECBRATEC vyrába nielen kvalitné brány, ale poskytuje aj rýchlu a spoľahlivú údržbu a servis. S cieľom zabezpečiť rýchlu údržbu máme na sklade množstvo náhradných dielov a ďalších komponentov.

Cenová ponuka

Bratec Brány Prestige a Trend Series

Brány BRATEC Prestige a Trend

Prezentujeme ponuku garážových brán BRATEC v dvoch sériách - Trend a Prestige. Ľahko si môžete zvoliť správny typ brány, ktorý vyhovuje klimatickým podmienkam vo vašej oblasti, vlastnostiam prevádzky a vášmu rozpočtu.

Brány BRATEC Trend a Prestige Series

Bratec Trend BrányTrend

Brány série Trend sú hospodárne a funkčné brány hrúbky 40 mm s kovaním z pozinkovanej ocele, ktoré sú optimálne vhodné pre oblasti s miernym a chladným podnebím. Spĺňajú európske normy; navyše sú všetky bezpečnostné systémy k dispozícii bez ďalších príplatkov. Súčasťou štandardného balíka brán je pružina s maximálnou životnosťou v porovnaní s konkurenciou - až 25 000 cyklov otvorenia / zatvorenia.

Brány série Trend sú bezpečné a praktické brány za rozumnú cenu

• Hrúbka sendvičového panelu je 40 mm
• Súčiniteľ prechodu tepla je 1,35 W / (m2K)

Porovnateľné s tehlovou stenou hrúbky 55 cm

Charakteristika

• Valčekové konzoly a stredové pánty sú vyrobené z pozinkovanej ocele
• Vyvažovanie krídla brány pomocou ťažných pružín alebo torzných pružín
• Maximálna veľkosť garážových brán je 6000 × 3000 mm

Prestige

Brány série Prestige sú spoľahlivé a poskytujú dobré izolačné vlastnosti, pretože panely majú hrúbku 45 mm. Brány Prestige sa úspešne inštalujú a prevádzkujú v oblastiach s chladným podnebím. Konzoly a stredné pánty sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a majú vysoké antikorózne vlastnosti, čo umožňuje prevádzku dverí v priestoroch s vysokou vlhkosťou.

Chrakteristika

• Hrúbka sendvičového panelu je 45 mm
• Súčiniteľ prechodu tepla je 1,06 W / (m2K)

Porovnateľné s tehlovou stenou hrúbky 60 cm

                                                                  • Valčekové konzoly a stredové pánty z nehrdzavejúcej ocele
                                                                  • Vyváženie krídla brány s ťažnými pružinami alebo torznými pružinami
                                                                  • Maximálny rozmer garážových brán je 6000 × 3000 mm

 

Trend—Cenovo dostupné, bezpečné a spoľahlivé brány

ŠIROKÉ MOŽNOSTI INŠTALÁCIE BRÁN BRATEC TREND

IROKÉ MOŽNOSTI INŠTALÁCIEBočné lišty a kryciu lištu dverí série Trend je možné umiestniť do otvoru tak, aby vám umožňovali inštaláciu ako štandardných brán do otvoru väčšej veľkosti.
Tieto dizajnové prvky sú vyrobené z žiarovo pozinkovanej ocele, ktorá je ďalej potiahnutá ochranným lakovým povlakom (štandard - biela farba RAL 9016). Bočné lišty a kryciu lištu je možné na požiadanie nalakovať farbou krídla brány tak, aby dodávali bráne harmonický vzhľad.

OCHRANA PROTI KORÓZII BRÁN BRATEC TREND

OCHRANA PROTI KORÓZIIV prípade silných dažďov sa voda môže zhromažďovať v spodnej časti brány. Plastové podložky bočných líšt minimalizujú možnosť korózie v prostredí s vysokou vlhkosťou, čím poskytujú bránam atraktívny vzhľad po dlhú dobu.

DLHODOBÁ ŽIVOTNOSŤ BRÁN BRATEC TREND

DLHODOBÁ ŽIVOTNOSŤPružinový mechanizmus kompenzuje hmotnosť krídla brány, toto vyváženie umožňuje ľahké otváranie a zatváranie aj ťažkých brán ručne.
Životnosť pružín je až
25 000 cyklov otvorenia / zatvorenia. To zodpovedá 17 rokom prevádzky so 4-krát denným otváraním / zatváraním počas daného obdobia.

Používanie pokrokových technológií a dlhoročné skúsenosti vo výrobe nám umožnili vytvoriť brány, ktoré majú množstvo výhod. Starostlivo premyslený dizajn a vysoko kvalitné komponenty poskytujú atraktívny dizajn, spoľahlivú a bezpečnú prevádzku brán série Trend po mnoho rokov.

ÚČINNÁ BEZPEČNOSŤ BRÁN BRATEC TREND

ÚČINNÁ BEZPEČNOSŤ Torzné pružiny sú vybavené západkovým mechanizmom, ktorý v prípade prasknutia pružiny zablokuje spadnutie krídla brány. Tento ochranný systém sa dodáva bez ďalších príplatkov a zaisťuje bezpečnú prevádzku.

Brány BRATEC zodpovedajú európskym normám EN 13241-1, EN 12604, EN 12453, EN 12424, EN 12425, EN 12426.

OCHRANA PRED VETROM BRÁN BRATEC TREND

OCHRANA PRED VETROM Nastaviteľné rolovacie konzoly umožňujú dosiahnutiu priľnutia krídla brány k tesneniu. Chráni pred prievanom a udržuje teplo v priestoroch. Polohu priľnutia je možné vykonať v čase inštalácie aj v priebehu ich servisu. Vaše brány budú energeticky efektívne po mnoho rokov.

TICHÝ CHOD BRÁN BRATEC TREND

TICHÝ CHODVďaka použitiu valčekov s valivými ložiskami sa brány pohybujú hladko a ticho.
V bránach BRATEC sa používajú guličkové ložiská uzavretého typu chránené pred prachom a vlhkosťou. Tieto ložiská nevyžadujú domazávanie a poskytujú vysokú spoľahlivosť a životnosť krídlu.

Cenová ponuka

Prestige— SPOĽAHLIVÉ BRÁNY S DLHOU PREVÁDZKOU

VÝBORNÁ TEPELNÁ IZOLÁCIA BRÁN BRATEC PRESTIGE

VÝBORNÁ TEPELNÁ IZOLÁCIAPanel s hrúbkou 45 mm je prísľubom vynikajúcej tepelnej izolácie. Súčiniteľ prestupu tepla brán BRATEC je 1,06 W / (m2 К), čo je porovnateľné s tepelnou izoláciou tehlovej steny hrúbky 60 cm. Tieto brány vám umožnia každoročne ušetriť peniaze na nákladoch na vykurovanie.

SPOĽAHLIVÉ TESNENIE BRÁN BRATEC PRESTIGE

SPOĽAHLIVÉ TESNENIEPo obvode brány sú umiestnené tesnenie z mrazuvzdorného EPDM. Horné a bočné tesnenie je zložené z dvoch krídiel. To výrazne zlepšuje vzduchotesnosť konštrukcie a vzduchová komora medzi krídlami poskytuje dverám dodatočnú tepelnú izoláciu.

Brány série Prestige majú najlepšiu vzduchotesnosť - 5. stupeň priedušnosti podľa normy EN12426.

SKRYTÉ KOVANIE BRÁN BRATEC PRESTIGE

SKRYTÉ KOVANIEKovanie a vodiace lišty brán Prestige sú umiestnené za otvorom. Nemajú priamy kontakt s exteriérom a v priestoroch nevedú chlad.
Táto konštrukcia vodiacich koľajníc a kovania brány môže významne vylepšiť tepelnoizolačné vlastnosti dverí.
Montáž kovania a vodiacich koľajníc za otvor poskytuje ďalšiu ochranu týchto častí pred vystavením vysokej vlhkosti.

Brány Série Prestige sú ideálnym riešením pre energeticky efektívne budovy alebo priestory s vysokou vlhkosťou. Napriek všetkým výhodám série Trend majú brány série Prestige široké využitie vďaka vylepšenej tepelnej izolácii, vysokej pevnosti a vysokej odolnosti voči korózii.

DLHODOBÉ OCHRANNÉ NÁTERY BRÁN BRATEC PRESTIGE

DLHODOBÉ OCHRANNÉ NÁTERYViacvrstvové sendvičové panely a lakované bočnice poskytujú vysokú odolnosť proti korózii dverí.
Krídlo brány BRATEC vydrží 750 hodín‚ slanej hmly, čo zodpovedá 15 rokom prevádzky v pobrežnej oblasti.
Potvrdzujú to nezávislé testy.

NEREZOVÉ PRÍSLUŠENSTVO BRÁN BRATEC PRESTIGE

NEREZOVÉ PRÍSLUŠENSTVOKomponenty a rolovacie konzoly z nehrdzavejúcej ocele majú vysoké antikorózne vlastnosti, ktoré zaručujú spoľahlivú prevádzku brán aj v priestoroch s vysokou vlhkosťou.

Nerezové doplnky sú súčasťou balenia ako štandardná sada brán série Prestige a sú dodávané bez dodatočných nákladov.

VYSOKÁ VETRU ODOLNOSŤ BRÁN BRATEC PRESTIGE

VYSOKÁ VETRU ODOLNOSŤVeľká hrúbka sendvičového panelu je
základom pevnosti a stability brán pri
nárazoch a zaťaženia vetrom.

4. trieda odolnosti proti vetru podľa
normy EN 12424 — dvere odolávajú
rýchlosti vetra až do 120 km / h, čo je
potvrdené testami vykonanými v
Rosenheim GmbH Institute (Nemecko).

Brány BRATEC v dizajne S-DRÁŽKA

Panely Brán S-Drážka

S-Drážkované panely BRATEC

S-Drážkované panely BRATEC

BRATEC GARÁŽOVÉ BRÁNY S-DRÁŽKA

BRATEC GARÁŽOVÉ BRÁNY S-DRÁŽKA

S-DRÁŽKA DIZAJN A FARBY

S-DRÁŽKA DIZAJN A FARBY

Cenová ponuka

Elegantné Garážové Brány v dizajne M-Drážka

Elegantné Garážové Brány v dizajne M-Drážka

M-Drážka Elegantné brány BRATEC

M-Drážka Elegantné brány BRATEC

Elegantné a moderné Brány v dizajne M-Drážka

Elegantné a moderné Brány v dizajne M-Drážka

M-Drážka Brány v imitácii dreva

M-Drážka Brány v imitácii Dreva

Cenová ponuka

Harmonické brány BRATEC v dizajne L-Drážka

Harmonické brány BRATEC v dizajne L-Drážka

Harmonicky krásne Brány BRATEC v dizajne L-Drážka

Harmonicky krásne Brány BRATEC v dizajne L-Drážka

L-Drážka široko lamelové brány BRATEC

L-Drážka široko lamelové brány BRATEC

L-Drážka Farby imitácie dreva

L-Drážka Farby imitácie dreva

Cenová ponuka

Klasické brány BRATEC z kazetových panelov

Kazetové brány Bratec

Brány z panelov Kazety, klasický dizajn brán BRATEC

Klasické kazetové brány BRATEC

Kazetové panely brán BRATEC

Kazetové panely brán

Kazetové brány BRATEC

Kazetové brány BRATEC

Cenová ponuka

Praktické garážové brány Mikrodrážka panel

Praktické garážové brány Mikrodrážka panel

Mikrodrážka Garážové brány

Mikrodrážka Garážové brány

Elegantné brány v dizajne Mikrodrážka panel

Mikrodrážka Garážové brány

Mikrodrážkované brány BRATEC

Mikrodrážkované brány BRATEC

Cenová ponuka

INTEGROVANÉ DVERE V GARÁŽOVEJ BRÁNE

Integrované dvere sú praktickým a pohodlným riešením. Umožňujú vstup do garáže bez otvorenia samotnej brány, čo poskytuje pohodlnú obsluhu, šetrí vaše úsilie a zvyšuje výdrž brány. S integrovanými dverami budú brány BRATEC fungovať dlhšie!

Dvere v garážovej bráne

Garážové brány BRATEC s integrovanými dverami

Garážové brány BRATEC s integrovanými dverami

Sekcionálne brány s integrovanými dverami v bráne

Sekcionálne brány s integrovanými dverami v bráne

Integrované dvere v bráne s nízkym alebo s plochým prahom

Integrované dvere v bráne s nízkym alebo s plochým prahom

Cenová ponuka

Bočné dvere k Sekcionálnym Bránam BRATEC

Bočné dvere k Sekcionálnym Bránam BRATEC

Varianty dizajnu bočných dverí

Varianty dizajnu bočných dverí

Varianty dizajnu dverí

Doplnky pre brány pre Váš komfort

Doplnky pre brány pre Váš komfort

Doplnky pre brány pre Váš komfort

Doplnky pre brány pre Váš komfort

REVEAL FIT - PRIZNANÁ MONTÁŽ BRÁN BRATEC

REVEAL FIT - PRIZNANÁ MONTÁŽ BRÁN BRATEC

Varianty montáže brán BRATEC

Varianty montáže brán BRATEC

Automatizované garážové brány BRATEC pre Váš komfort

Automatizované garážové brány BRATEC pre Váš komfort

Nemecká kvalita, automatizácia brán BRATEC

Nemecká kvalita, automatizácia brán BRATEC

Bezpečná prevádzka brán BRATEC

Bezpečná prevádzka brán BRATEC

Bezpečná prevádzka brán BRATEC

Cenová ponuka

Energeticky úsporné brány BRATEC

Energeticky úsporné brány BRATEC

 

 

Energeticky úsporné brány BRATEC

Garážové brány s hrúbkou panelu 45mm

Garážové brány s hrúbkou panelu 45mm

Garážové brány s hrúbkou panelu 45mm

Sendvičový panel brán BRATEC

Sendvičové panely brán BRATEC

Sendvičové panely brán BRATEC

SENDVIČOVÝ PANEL — ZÁKLAD PRE SPOĽAHLIVÚ A BEZPEČNÚ PREVÁDZKU SEKČNÝCH BRÁN

SENDVIČOVÝ PANEL — ZÁKLAD PRE SPOĽAHLIVÚ A BEZPEČNÚ PREVÁDZKU SEKČNÝCH BRÁN

Cenová ponuka

Technické informácie brán Trend

Technické informácie brán Trend

Technické informácie brán Trend

Technické informácie brán Prestige

Technické informácie brán Prestige

Technické informácie brán Prestige

Cenová ponuka

Sedem dôvodov pre sekcionálne brány BRATEC

Sedem dôvodov pre sekcionálne brány BRATEC

Sedem dôvodov pre sekcionálne brány BRATEC

Sedem dôvodov pre sekcionálne brány BRATEC

Sedem dôvodov pre sekcionálne brány BRATEC

Katalóg brán BRATEC Prestige a Trend Series

Katalóg Prestige a Trend

 • Ing. Tomáš Minich

  Po roku veľká spokojnosť. Odporúčam 
  Hodnotenie: 5 / 5
 • Jelka Malovcová

  Výborná komunikácia, taktiež odvedená práca môžem len odporučiť...
  Hodnotenie: 5 / 5
 • M. Kramo

  Tento používateľ pridal iba hodnotenie.
  Hodnotenie: 5 / 5
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie