Jablotron Certifikát, Licencia, Legislatíva

Certifikát Jablotron, Licencia na prevádzkovanie Technickej služby

Certifikát Jablotron

Firma Jablotron veľmi dbá na to, aby jej výrobky montoval certifikovaný partner, ktorý prešiel akadémiou Jablotron. Môžete mať dobrý alarm, ale ak nebude správne namontovaný, tak ani nemusí správne fungovať. Preto alarmy Jablotron by mali montovať len vyškolený a certifikovaný partneri firmy Jablotron. Montážnik firmy Jablotron Vám vie presne poradiť, kde umiestniť ústredňu, jednotlivé detektory, detektory pohybu, dymu, co2 a podobne. Ako vyťažiť z alarmu Jablotron maximum, aby okrem základnej ochrany, plnil v rodine, alebo vo firme úlohu dokonalého pomocníka a ochrancu pred nebezpečenstvom.

Licencia na prevádzkovanie Technickej Služby

Táto veta znie komplikovane, možno ste s touto vetou nestretli, ale je to legislatívna požiadavka, ktorú musí spĺňať firma, alebo fyzická osoba na to, aby mohla montovať alarmy. Jednoducho mať Licenciu na prevádzkovania Technickej služby. Túto licenciu vydáva príslušný krajský policajný inšpektorát na základe prísne stanovených podmienok.

 1. Bezúhonnosť žiadateľa
 2. Prax v odbore elektro
 3. Vzdelanie v odbore elektro

§ 7

Technická služba

(1) Technická služba je projektovanie, montáž, údržba, revízia alebo oprava zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí.

Je veľmi dôležité, aby firma ktorá Vám bude montovať alarm, tieto legislatívne a odborné požiadavky spĺňala. V období, keď poisťovne hľadajú každú možnú zámienku, ako krátiť plnenie je to veľmi dôležité.

 

 • Ing. Tomáš Minich

  Po roku veľká spokojnosť. Odporúčam 
  Hodnotenie: 5 / 5
 • Jelka Malovcová

  Výborná komunikácia, taktiež odvedená práca môžem len odporučiť...
  Hodnotenie: 5 / 5
 • M. Kramo

  Tento používateľ pridal iba hodnotenie.
  Hodnotenie: 5 / 5
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie