Jablotron Certifikát, Licencia, Legislatíva

Certifikát Jablotron, Licencia na prevádzkovanie Technickej služby

Certifikát Jablotron

Firma Jablotron veľmi dbá na to, aby jej výrobky montoval certifikovaný partner, ktorý prešiel akadémiou Jablotron. Môžete mať dobrý alarm, ale ak nebude správne namontovaný, tak ani nemusí správne fungovať. Preto alarmy Jablotron by mali montovať len vyškolený a certifikovaný partneri firmy Jablotron. Montážnik firmy Jablotron Vám vie presne poradiť, kde umiestniť ústredňu, jednotlivé detektory, detektory pohybu, dymu, co2 a podobne. Ako vyťažiť z alarmu Jablotron maximum, aby okrem základnej ochrany, plnil v rodine, alebo vo firme úlohu dokonalého pomocníka a ochrancu pred nebezpečenstvom.

Licencia na prevádzkovanie Technickej Služby

Táto veta znie komplikovane, možno ste s touto vetou nestretli, ale je to legislatívna požiadavka, ktorú musí spĺňať firma, alebo fyzická osoba na to, aby mohla montovať alarmy. Jednoducho mať Licenciu na prevádzkovania Technickej služby. Túto licenciu vydáva príslušný krajský policajný inšpektorát na základe prísne stanovených podmienok.

  1. Bezúhonnosť žiadateľa
  2. Prax v odbore elektro
  3. Vzdelanie v odbore elektro

§ 7

Technická služba

(1) Technická služba je projektovanie, montáž, údržba, revízia alebo oprava zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí.

Je veľmi dôležité, aby firma ktorá Vám bude montovať alarm, tieto legislatívne a odborné požiadavky spĺňala. V období, keď poisťovne hľadajú každú možnú zámienku, ako krátiť plnenie je to veľmi dôležité.

 

Vážený zákazník, tento formulár slúži na poskytnutie prvotnej cenovej ponuky pre zabezpečovací systém Jablotron. Optimálne je ak nám viete poskytnúť aj rukou nakreslený pôdorys nehnuteľnosti, vieme tak lepšie spracovať ponuku pre vaše potreby..

Zabezpečenie pre:: *

Vonkajšia siréna: *

Vnútorná siréna: *

Ovládania prvkov automatizácie: *

Prvky vašej bezpečnosti: *

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info