Brány BRATEC Naše služby

Garážové brány, kované brány, pohony

Garážové brány Bratec

Naša spoločnosť predáva garážové brány a pohony viac ako 6 rokov. Zaoberáme sa predajom, servisom garážových brán pohonov brán, výrobou a montážou kovaných brán a ostatných bránových systémov. Obslúžili sme tisícky spokojných zákazníkov. 

Prečo sekčné garážové brány Bratec?

 • dostupná cena
 • vysoká bezpečnosť
 • dlhá životnosť
 • ochrana proti pricviknutiu prstov
 • vyníkajúce tepelnoizolačné vlastnosti
 • automatické a manuálne otváranie
 • celoobvodové gumové tesnenie
 • po otvorení brány sa uvolní celý bránový otvor

Ponúkame kvalitné a cenovo dostupné brány pre širokú verejnosť. Brány Bratec spĺňajú najvyššie požiadavky na kvalitu a bezpečnosť. 

Panely: Naše bránové panely sú vyrobené z kvalitnej pozinkovanej ocele o hrúbky 0,8mm. Vyplň panelov tvorý polyuretánová pena, ktorá zabezpečuje vyníkajúce tepelno izolačné vlastnosti. Panely sa vyrábajú v rôznych farebných prevedeniech a motívoch, kazetové, lamelové, bezprelisové hladké, stredový prelis, wood grain.

 Bránové panely

Rekonštrukcie, výmeny starých brán.

Naša spoločnosť okrem predaja a montáže garážových brán na novostavby, sa venuje aj rekonštrukciám, výmenám starých plechových brán za nové sekčné brány. V prípade ak máte starú bránu a potrebujete ju vymeniť, u NÁS ŽIADEN PROBLÉM. Na základe obhliadky Vám navrhneme najlepšie riešenie výmeny brány za novú. V prípade potreby Vám starú bránu bezplatne demontujeme. Samozrejmosťou je aj úprava stavebného otvoru tak, aby sa nová brána dala bezproblémov namontovať.

Kovanie garážových brán.

Kovanie garážových brán.

FLEXY FORCE - kovanie brán.

Na naše garážové brány používame kovanie FLEXY FORCE, jedná sa o najlepšie bránové kovanie na trhu. Kovanie je pozinkované čím je chránené pred koróziou. Hrúbka kovania je 1,5mm až 2,5mm. Brány s kovaním FLEXY FORCE, patria medzi veľmi spoľahlivé a životnosť brán patrí medzi tie najdlhšie na trhu. Bránové kovanie funguje na systéme torzných pružín, celá váha bránových panelov je vyvažovaná pomocou oceľových lán, ktoré sa navíjajú na bubny. Vďaka tomuto špeciálnemu systému je aj ťažšia brána ľahko ručne ovládaná.

Bezpečnosť bránového kovania.

O Vašu bezpečnosť a bezpečnosť Vašich blízkych sa stará špeciálny bezpečnostný systém, ktorý nedovolí bráne spadnúť v prípade pretrhnutia torznej pružiny. V ďaka tejto špeciálnej brzde, brána nespadne, ale zaistí sa v bode pretrhnutia pružiny.

 

 

Pohony

Pohony

Pohony posuvných brán

Predávame kvalitné a spoľahlivé pohony na posuvné brány, značiek NICE a REWLEX. Pohony NICE patria medzi najlepšie na trhu. Nice pohony sú spoľahlivé a bezpečné ako aj ľahko ovládateľné. Ponúkame pohony pre rodinné domy, privátny a priemyselný sektor. Taliansky výrobca pohonov NICE, patrí medzi najväčších výrobcov pohonov v Európe, čím je garantovaná spoľahlivosť a aj servis. Naše pohony Vám aj veľmi radi namontujeme. V prípade zakúpenia pohonov cez náš e-shop, Vám samozrejme poskytneme návod, alebo telefonické poradenstvo.

Pohony krídlových brán

Ponúkame pohony pre krídlové brány značiek NICE a V2. NICE pohony na brány sú vybavené detekciou prekážok, čo zanamená že v prípade narazenia krídla na prekážku, elektronika prekážku zaznamená a spustí spätný chod pohonu.

Typy krídlových pohonov:

 • priamočiare montujú sa najčastejšie, sú cenovo dostupné a spoľahlivé pohony na brány
 • kĺbové používajú sa vtedy ak je múrik veľmi široký, pohon vďaka kĺbovému ramenu obíde kraj múrika.
 • podzemné vhodné pre široké múriky, alebo ak nechceme aby pohon brány vyditeľný.

Pohony garážových brán

Pohony pre garážové brány sú nedmysliteľnou súčasťou každej garážovej brány. Zabezpečujú automatické otváranie brány pomocou diaľkového ovládania. Pohony garážových brán môžubyť s remeňovou, alebo s raťazovou koľajnicou. Remeńová koľajnica je tichšia, pohony sú tak menej hlučné.

 

 • Ing. Tomáš Minich

  Po roku veľká spokojnosť. Odporúčam 
  Hodnotenie: 5 / 5
 • Jelka Malovcová

  Výborná komunikácia, taktiež odvedená práca môžem len odporučiť...
  Hodnotenie: 5 / 5
 • M. Kramo

  Tento používateľ pridal iba hodnotenie.
  Hodnotenie: 5 / 5
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie