Garážové Brány

Garážové brány biele

Garážové brány sa vyrábajú v rôznych farebných prevedeniach. Základnou farbou brán je biela farba. Naše biele garážové brány sú nastriekané práškovou farbu, ktorá sa nanáša na pozinkovaný plech panela brány. Vďaka pozinkovenému povrchu ktorý je u všetkých častiach garážovej brány (kovanie, panely, súčasti kovania) naše brány Vám hrdzavieť nebudú.

Biele brány dodávame v týchto motívoch: lamelové, stredový prelis, kazetové. Povrch brán môže byť hladký, alebo drsný (WOOD GRAIN)

Tepelná izolácia, brán BRATEC, je zabezpečená polyuretánovou výplňou, hr. 40mm. Kovanie brán, je značky FLEXY FORCE, táto značka kovania patrí medzi najkvalitnejšie na trhu.

Biele brány predávame už od 399,- s DPH

Pre presnú kalkuláciu si vyžiadajte cenovú ponuku.

Garážové brány, zlatý dub, orech a mahagón

Brány vo farbe zlatý dub a orech, patria medzi najžiadanejšie fóliované brány na trhu. Fólie sú kvalitne nanesené na povrch bránového panela, a sú odolné voči oderkom. Garážové brány zlatý dub a orech Vám, zkrášlia Vašu nehnutelnosť na nepoznanie. 

Brány zlatý dub a orech, sa vyrábajú v prevedení stredový prelis (v strede panela je drážka). Povrch je wood grain, alebo hladký.

Brány zlatý dub a orech máme v ponuke už od 590,- s DPH

Pre presnú kalkuláciu si vyžiadajte cenovú ponuku.

Garážové brány, antracit a fóliované RENOLIT

Moderné a velmi pekné brány vo farbe antracit, sú čoraz viac žiadané na trhu. Farba antracit RAL7016 na garážových bránach, veľmi pekne vynikne pri svetlej fasáde. K bránam antracit sa skvele dajú doľadiť ostatné doplnky svetlá, plot, okná, dvere, zábradlia. Bránové panely sa dodávajú hľadké alebo s jedným prelisom v strede panela.

Brány na fóliované renolitovými fóliami sú skveľou voľbou ak chcete presne zľadiť bránu a Vašími oknami. Dokážeme Vám bránu nafóliovať podľa vzorkovníka fólií renolit, kde je na výber až 50 odtieňov fólií. Garážová brána, s oknami a s dverami, tvorí tak jednoliaty celok.

Pre presnú kalkuláciu si vyžiadajte cenovú ponuku. 

Garážové brány s personálnymi dverami a striekané podľa vzorkovníka RAL

Personálne dvere umiestnené v garážových bránach umožňujú prechod osôb bez nutnosti otvárať celú bránu. Výhodné to môže byť vtedy ak do garáže nie je iný vchod, alebo umistnenie brány si vyžaduje personálne dvere. Dvere v garážovej bráne umožnia  rýchli pohyb osôb cez bránový priestor, zamedzí sa tak úniku tepla z garáže. Prah dverí môže byť extra nízky cca 2,5cm alebo vysoký cca 13cm.

Garážová brána striekaná podľa vzorkovníka RAL, v prípade že máte špeciálnu požiadavku na farbu brány, tak Vám vieme bránu nastriekať podľa jednotného vzorkovníka farieb RAL. Striekať sa dajú všetky typy bielych panelov. Z bránového panela sa odstráni biela farba a následne sa špeciálnym procesom naň nanesie požadovaná farba.

Pre presnú kalkuláciu si vyžiadajte cenovú ponuku.

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie