Jablotron Alarm do bytu

Alarm Jablotron do Bytu

Zabezpečenie bytu, Alarm Jablotron 100+

Alarm Jablotron poskytuje svojím zákazníkom dokonalé zabezpečenie bytov. Samozrejme tu sa pri výstavbe so zabezpečovacím systémom nepočítalo, resp. ide už o staršie byty, ktoré obyvatelia potrebujú chrániť pred zlodejmi. Vaše cennosti a ostatný majetok v bytoch Vám pomôže ochrániť dokonalí alarm, zabezpečenie, ktoré Vás a okolie v dostatočnom predstihu upozorní, že sa v byte niečo deje.

Dodatočná inštalácia alarmu bola v minulosti nočnou morou, veď každého odrádzalo ťahanie a zasekávanie inštalácie do muriva. Alarm Jablotron samozrejme rieši aj túto situáciu, svojím jedinečným bezdrôtovým riešením. Bezdrôtové detektory, sirény a ďalšie príslušenstvo komunikuje bezdrôtovo s ústredňou Jablotron

Alarm JABLOTRON 100+

Majte istotu, že je u vás doma všetko v poriadku. Alarm JABLOTRON 100+ ochráni váš byt. Zároveň dokáže rozsvietiť svetlá či spustiť žalúzie. Ovládať ho môžete aj na diaľku prostredníctvom aplikácie MyJABLOTRON.

Štvornásobné zabezpečenie vďaka Alarmu Jablotron

Prvým krokom je kvalitný alarm Jablotron. Jeho vývoju a výrobe sa venujem Jablotron už viac ako 25 rokov. Aj vďaka tomu ponúka Alarm Jablotron množstvo inovatívnych funkcií a jednoduché ovládanie.

Ďalším krokom je odborná montáž Alarmu Jablotron. Bez odbornej montáže by alarm Jablotron nefungoval správne. Vďaka školeniam a odbornosti Vám naša spoločnosť alarm Jablotron profesionálne namontuje.

Váš zabezpečovací systém Jablotron je napokon vhodné pripojiť na pult centralizovanej ochrany. Operátori vás tak v prípade nečakanej udalosti kontaktujú a k vášmu zabezpečenému bytu vyšlú zásahovú jednotku.

Vážený zákazník, tento formulár slúži na poskytnutie prvotnej cenovej ponuky pre zabezpečovací systém Jablotron. Optimálne je ak nám viete poskytnúť aj rukou nakreslený pôdorys nehnuteľnosti, vieme tak lepšie spracovať ponuku pre vaše potreby..

Zabezpečenie pre:: *

Vonkajšia siréna: *

Vnútorná siréna: *

Ovládania prvkov automatizácie: *

Prvky vašej bezpečnosti: *

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info