Jablotron Alarm do domu

Alarm Jablotron do Domu

Zabezpečenie rodinného domu s Alarmom Jablotron

Jablotron do rodinného domu

Alarm Jablotron je ideálne riešenie ako ochrániť svoj majetok, seba a svoju rodinu. Už pri návrhu a ťahaní elektroinštalácie je vhodné myslieť na alarm, je to vždy lacnejšie ako dodatočné riešenie. Ak chceme mať dokonalé zabezpečenie s Alarmom Jablotron, je vždy vhodné sa stretnúť s montážnym partnerom Jablotron, ktorý Vám optimálne navrhne Váš zabezpečovací systém tak aby bola ochrana maximálna. To znamená rozmiestnenie a vyústenie potrebnej inštalácie pre detektory, sirény a ostatné doplnky. Veď Alarm Jablotron nie je len zabezpečovací systém pred zlodejmi, ale Vás dopredu upovedomí pred požiarom, únikom plynu a CO2. Okrem toho dokáže ovládať závlahu, brány, žalúzie, alebo kúrenie, možnosti sú takmer neobmedzené!

Skutočná bezpečnosť pre vašu rodinu

Alarm JABLOTRON 100+

Premeňte svoj dom na bezpečné miesto a zažite pocit skutočného pokoja. Alarm JABLOTRON 100+ kompletne ochráni vašu domácnosť. Zároveň dokáže rozsvietiť svetlá, otvoriť garážovú bránu či spustiť zavlažovanie, a to všetko i na diaľku prostredníctvom aplikácie MyJABLOTRON.

Štvornásobné zabezpečenie vďaka Alarmu Jablotron

Prvým krokom je kvalitný alarm Jablotron. Jeho vývoju a výrobe sa venujem Jablotron už viac ako 25 rokov. Aj vďaka tomu ponúka Alarm Jablotron množstvo inovatívnych funkcií a jednoduché ovládanie.

Ďalším krokom je odborná montáž Alarmu Jablotron. Bez odbornej montáže by alarm Jablotron nefungoval správne. Vďaka školeniam a odbornosti Vám naša spoločnosť alarm Jablotron profesionálne namontuje.

Váš zabezpečovací systém Jablotron je napokon vhodné pripojiť na pult centralizovanej ochrany. Operátori vás tak v prípade nečakanej udalosti kontaktujú a k vášmu zabezpečenému bytu vyšlú zásahovú jednotku.

Vážený zákazník, tento formulár slúži na poskytnutie prvotnej cenovej ponuky pre zabezpečovací systém Jablotron. Optimálne je ak nám viete poskytnúť aj rukou nakreslený pôdorys nehnuteľnosti, vieme tak lepšie spracovať ponuku pre vaše potreby..

Zabezpečenie pre:: *

Vonkajšia siréna: *

Vnútorná siréna: *

Ovládania prvkov automatizácie: *

Prvky vašej bezpečnosti: *

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info