Jablotron Alarm do domu

Alarm Jablotron do Domu

Zabezpečenie rodinného domu s Alarmom Jablotron

Jablotron do rodinného domu

Alarm Jablotron je ideálne riešenie ako ochrániť svoj majetok, seba a svoju rodinu. Už pri návrhu a ťahaní elektroinštalácie je vhodné myslieť na alarm, je to vždy lacnejšie ako dodatočné riešenie. Ak chceme mať dokonalé zabezpečenie s Alarmom Jablotron, je vždy vhodné sa stretnúť s montážnym partnerom Jablotron, ktorý Vám optimálne navrhne Váš zabezpečovací systém tak aby bola ochrana maximálna. To znamená rozmiestnenie a vyústenie potrebnej inštalácie pre detektory, sirény a ostatné doplnky. Veď Alarm Jablotron nie je len zabezpečovací systém pred zlodejmi, ale Vás dopredu upovedomí pred požiarom, únikom plynu a CO2. Okrem toho dokáže ovládať závlahu, brány, žalúzie, alebo kúrenie, možnosti sú takmer neobmedzené!

Skutočná bezpečnosť pre vašu rodinu

Alarm JABLOTRON 100+

Premeňte svoj dom na bezpečné miesto a zažite pocit skutočného pokoja. Alarm JABLOTRON 100+ kompletne ochráni vašu domácnosť. Zároveň dokáže rozsvietiť svetlá, otvoriť garážovú bránu či spustiť zavlažovanie, a to všetko i na diaľku prostredníctvom aplikácie MyJABLOTRON.

Štvornásobné zabezpečenie vďaka Alarmu Jablotron

Prvým krokom je kvalitný alarm Jablotron. Jeho vývoju a výrobe sa venujem Jablotron už viac ako 25 rokov. Aj vďaka tomu ponúka Alarm Jablotron množstvo inovatívnych funkcií a jednoduché ovládanie.

Ďalším krokom je odborná montáž Alarmu Jablotron. Bez odbornej montáže by alarm Jablotron nefungoval správne. Vďaka školeniam a odbornosti Vám naša spoločnosť alarm Jablotron profesionálne namontuje.

Váš zabezpečovací systém Jablotron je napokon vhodné pripojiť na pult centralizovanej ochrany. Operátori vás tak v prípade nečakanej udalosti kontaktujú a k vášmu zabezpečenému bytu vyšlú zásahovú jednotku.

 • Ing. Tomáš Minich

  Po roku veľká spokojnosť. Odporúčam 
  Hodnotenie: 5 / 5
 • Jelka Malovcová

  Výborná komunikácia, taktiež odvedená práca môžem len odporučiť...
  Hodnotenie: 5 / 5
 • M. Kramo

  Tento používateľ pridal iba hodnotenie.
  Hodnotenie: 5 / 5
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie