Späť

KORONAVÍRUS COVID-19

Počet zobrazení: 1839

Vlastné zamerania otvoru kvôli koronavírus COVID-19. Novinka bonus 50€ za vlastné zameranie otvoru kvôli ochoreniu koronavírus COVID 19

KORONAVÍRUS COVID-19

Koronavírus COVID-19 je nákazlivý druh vírusu, ktorý spôsobuje respiračné ochorenie. Tento vírus môže spôsobovať symptómy ako kašeľ, teplota nad 38 °C a sťažené dýchanie. U niektorých osôb s oslabenou imunitou môže toto ochorenie spôsobiť vážne zdravotné komplikácie.

Tento vírus sa šíri a sa nakaziť prostredníctvom blízkeho kontaktu s osobou, ktorá má vyššie uvádzané symptómy tohto ochorenia (najmä kašeľ), zvlášť kvapôčkovou infekciou. WHO vyhlásila pre COVID-19 stav globálnej zdravotnej núdze.

KORONA BONUS 50€ ZA VLASTNÉ ZAMERANIE OTVORU PRE BRÁNU

Preto aj naša spoločnosť BRATEC s.r.o. zatvorila svoje prevádzky, obmedzila montáže brán a ostatných zariadení na minimum a nevyhnutnosť. Snažíme sa tak chrániť svojich zamestnancov a aj zákazníkov, s ktorými by sme mohli prísť do styku.

Keďže máme zákazníkov z rôzneho kúta Slovenska, pristúpili sme k zvýšeniu bonusu za samo zameranie bránového otvoru a to z 25€ na 50€. Tento bonus veľa našich zákazníkov využívalo, otvor pre bránu si samo zameralo. Z dôvodu zamedzenia šírenia koronavírusu COVID-19, sme tento bonus navýšili. Veríme že zákazníci, ktorý si budú chcieť objednať bránu, budú tak viac motivovaný pre „samozameranie“ bránového otvoru. Aj takto sa chceme pričiniť k zamedzeniu šírenia koronavírusu na Slovensku a zároveň zabezpečiť predaj a prácu pre našich zamestnancov.

 

S pozdravom, Silvester Bódiš, konateľ, BRATEC s.r.o.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie