Späť

Hlavné vylepšenia integrovanej konštrukcie integrovaných dverí BRATEC pre sekcionálne brány

Počet zobrazení: 931

Pre zlepšenie prevádzkových, spotrebiteľských a estetických vlastností sekcionálnych brán bola výrazne prepracovaná konštrukcia integrovaných dverí.

Hlavné vylepšenia integrovanej konštrukcie integrovaných dverí BRATEC pre sekcionálne brány

Konštrukčné vlastnosti dverí s novými integrovanými dverami:

1. Vonkajšia viditeľná časť rámového profilu bola zmenšená zo 60 mm na 40 mm na vonkajšom líci dverí. Vďaka novému spôsobu montáže to znamená, že profily horných a dolných koncových lamiel nie sú teraz viditeľné z vonkajšej strany dverí. Vďaka tomuto zlepšeniu vyzerá celá zostava sekcionálnych a integrovaných dverí elegantne a atraktívne.

2. Medzi panely sú upevnené nové plastové krytky, aby sa zabezpečilo, že medzi koncami profilov nezostanú žiadne medzery, čo tiež chráni vaše prsty.
Plastové krytky sú zafarbené (strieborná a hnedá) a korešpondujú s farbami rámu integrovaných dverí a zaisťujú dobrý celkový vzhľad.

3. Špeciálna ochrana zabraňuje prehnutiu integrovaných dverí počas prevádzky. Tým je zaistená spoľahlivá a dlhodobá prevádzka integrovaných dverí.

4. Na zabezpečenie pevnosti a vysokej odolnosti dverného závesu sú na vnútornej strane dverí použité výstužné oceľové profily. Profily majú bielo-sivú povrchovú úpravu (blízko RAL9002). Tým je zabezpečená spoľahlivá ochrana proti korózii a estetický vzhľad dverí zvnútra.

5. Nové integrované dvere sú vybavené ergonomickými kovovými kľučkami dverí, ktoré zaručujú bezpečnú obsluhu. V novom zámku je vzdialenosť medzi kľučkou a závesom dverí 64 mm (okrem vysokej a vertikálnej montáže), kde predtým bola iba 32 mm. To poskytuje viac miesta pre vašu ruku a považuje sa za užívateľsky prívetivejšie.

6. Prah integrovaných dverí bol znížený o 28 mm, aby boli užívateľsky príjemnejšie:

nová konštrukcia: 140 mm

stará konštrukcia: 168 mm

Integrované dvere s nízkym prahom stále spĺňajú požiadavky požiarnej bezpečnosti a môžu byť umiestnené na evakuačných cestách.

Rám integrovaných dverí je dostupný v dvoch farbách: strieborná eloxovaná (A00-D6) a hnedá (blízka RAL8019). Dva typy rámovania zaisťujú tónovú harmóniu s farbou závesu dverí.

Neustále zdokonaľujeme naše sekcionálne brány, čím stále zabezpečujeme vysoko kvalitný produkt s vysokým spotrebiteľským benefitom. To nám zaručuje ďalšie výhody a zvyšuje konkurencieschopnosť na trhu.

Pre ďalšie informácie nás kontaktujte prosím alebo kliknite na odkaz: Garážové brány BRATEC s Integrovanými dverami

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie