Späť

Alarm Jablotron a Garážová brána BRATEC

Počet zobrazení: 2910

Kombinujte alarm Jablotron s Vašimi bránami, je to jednoduché a komfortné, pre Vás a pre Vašu rodinu. Jablotron inteligentný alarm do domu.

Alarm Jablotron a Garážová brána BRATEC

Alarm Jablotron a automatické brány patria k modernému rodinnému domu, zabezpečujú bezpečnosť a komfort pre Vás a pre Vašich blízkych. Moderný alarm Jablotron, je už dnes oveľa viac ako len niečo čo zabezpečuje Váš majetok, posiela SMS a húka v prípade poplachu. Na základe požiadaviek trhu, firma Jablotron začala vyvíjať také ústredne alarmu, ktoré nielen strážia, ale vedia aj komunikovať s ďalšími zariadeniami, dokážu sledovať ich stav a riadiť ich prevádzku.

Vďaka aplikácii MyJablotron, dokážete, napr. Vašu garážovú bránu, posuvnú bránu, krídlovú bránu, ovládať na diaľku, pomocou funkcie kalendár naplánovať rôzne časové akcie, kedy sa majú napr. brány otvárať, zatvárať a pod. Alarm Jablotron dokáže plnohodnotne vytvoriť inteligentnú domácnosť, čo zvyšuje komfort Vášho domova.

Alarm Jablotron a Garážová brána BRATEC

To že vie alarm Jablotron ovládať garážové brány a ostatné brány to už vieme, ale načo nám to je? No napríklad na to aby sme si vedeli skontrolovať či po našom odchode je všetko pozatvárané a pod. Jablotron s bránami dokáže komunikovať pomocou PG výstupov, sú to programovateľné výstupy ktoré ovládajú moduly Jablotron. Tento PG modul sa vloží do pohonu garážovej brány, posuvnej brány, krídlovej brány. Ak ste pri inštalácii kabeláže pozabudli, alebo ste nevedeli o tejto možnosti ovládania brán, nič sa nedeje, Jablotron ponúka aj bezdrôtový modul Jablotron JA-150N, alebo teda drôtový zbernicový modul Jablotron JA-111N.

Systém JABLOTRON 100 ponúka hneď niekoľko možností ako Garážovú bránu, krídlovú bránu, posuvnú bránu otvoriť, alebo zatvoriť. Môže to byť Jablotron diaľkový ovládač, Jablotron klávesnica, MyJablotron mobilná aplikácia, prezvonenie atď.

Okrem ovládania brán, pomocou Jablotronu, viete aj kontrolovať stav, či je Garážová brána, posuvná brána, krídlová brána, otvorená, alebo zatvorená, viete si nastaviť napr. aby Vás Jablotron upozornil, že sú brány otvorené, a vy ich viete následne zatvoriť. Stav či je Garážová brána otvorená, alebo zatvorená, vie systém rozoznať vďaka napr. magnetickému detektoru, ktorý je umiestnený na bráne, ak sa magnet oddiali od detektora, vie Jablotron rozoznať že sa brána otvorila. Treba si uvedomiť, že ovládanie, brán, roliet, žalúzií, zavlažovania, čerpadiel, vie Jablotron len pomocou rôznych modulov, relé, ktoré sa vkladajú do týchto zariadení! Na tomto princípe funguje každé zariadenie pre vytvorenie inteligentnej domácnosti. Príkladom môže byť situácia, že ste na dovolenke a potrebujete vpustiť niekoho do garáže, vďaka Jablotronu, mu viete otvoriť vstupnú bránu a aj garážovú bránu.

Jablotron alarm dokáže ovládať krídlové brány, posuvné brány a Garážové brány BRATEC a aj garážové brány iných značiek.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie