Ako si objednať garážovú bránu?

Postup pri objednávaní garážovej brány Bratec je veľmi jednoduchý. Väčšina zákazníkov nás kontaktuje najprv formou formuláru "Cenová ponuka", tu si zadá svoj dopyt, rozmery, požiadavku na farbu, prevedenie. Následne obdrží Cenovú ponuku a po zvážení všetkých pre a proti, nás osloví s požiadavkou na realizáciu montáže a dodávku Garážovej brány Bratec

Ako to celé prebieha si môžeme ukázať v jednotlivých krokoch:

  1. Na našej stránke www.brany-bratec.sk si nájdite všetky potrebné informácie o nás, o našich bránach, pohonoch.
  2. Vyžiadajte si cenovú ponuku, je to jednoduché, zadajte dopyt, rozmery, farbu, motív.
  3. Obdržaním cenovej ponuky, sa presvedčíte o našich skvelých cenách a následne nás môžete kontaktovať na požiadavku so zameraním otvoru pre garážovú bránu.
  4. Technik si zameria otvor a spíše s Vami objednávku na garážovú bránu Bratec. V objednávke sa bude nachádzať Vaše meno, adresa, špecifikácia otvoru a brány. Bude tam aj celková suma a aj suma zálohy 50% z ceny realizácie.
  5. Následne sa brána zadáva do výroby a od zaplatenia zálohy sa ráta 3-4 týždňová dodacia doba.
  6. Samotný termín dodávky a montáže sa dohodne, aby Vám čo najlepšie vyhovoval. Samozrejme ak potrebujete montáž spolu s oknami, sa Vám prispôsobíme, aby bola stavba naraz uzatvorená.
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info