Späť

Hormann Garážové brány

Počet zobrazení: 2115

S hrdosťou Vám oznamujeme že, do našej ponuky a portfólia produktov sme zaradili Garážové brány Hormann. Tieto svojou kvalitou a ponukou dizajnových možností patria v segmente garážových brán medzi lídrami na trhu.

Hormann Garážové brány

Naša spoločnosť brány Bratec zaraďuje do svojej ponuky Garážové brány Hormann. Je pre nás dôležité sa posunúť na ďalšiu úroveň v segmente garážových brán. Rozhodnutie patriť medzi predajcov brán Hormann, bolo jednoduché a aj logické, napredovať o ďalší stupeň ďalej v rozvoji našej spoločnosti Bratec. Brány Hormann patria medzi to najlepšie na trhu a určujú trend vo vývoji garážových brán. Garážové brány Hormann prinášajú toľko inovácií a modernizácií a to v takom rýchlom tempe, že ostatný výrobcovia im ťažko stačia a vedia konkurovať.

Hormann ako výrobca brán má svoje závody umiestnené vo všetkých kľúčových krajinách sveta. Samozrejme kľúčové závody sa nachádzajú v Nemecku. Skupina Hörmann je v Európe vedúcim predajcom dverí a brán. Viac ako 20 miliónov brán bolo vyrobených a dodaných po celom svete od založenia firmy v roku 1935. V 36 špecializovaných závodoch v Európe, Severnej Amerike a Ázii vyvíja a vyrába viac ako 6 000 zamestnancov veľmi kvalitné brány, dvere, zárubne a pohony na použitie v súkromne a priemyselne využívaných nehnuteľnostiach. Hlavným sídlom celosvetovo pôsobiacej skupiny Hörmann je malé vestfálske mesto Steinhagen v Nemecku. Podnik, ktorý je stále vedený rodinou, dosiahol naposledy ročný obrat viac ako 1 miliardu eur. Firma Hörmann má viac ako 100 vlastných predajných miest vo viac ako 40 krajinách a v ďalších viac ako 50 krajinách má zastúpenie prostredníctvom predajných partnerov.

Brána Hormann

Áno aj toto sú hlavné dôvody pre ktoré sme sa rozhodli patriť medzi predajcov brán Hormann. Ak chceme dodávať kvalitné a bezpečné brány a aby boli aj cenovo dostupné, tak vieme to zabezpečiť len s bránami Hormann. Spoločnosť Hormann ako z mála spoločností v oblasti brán na trhu, kladie významnú pozornosť na bezpečnosť brán. Samozrejmosťou je kvalita panelov, kovania a pohonov. Pri pohonoch Hormann je samozrejme takisto kladený dôraz na bezpečnosť. Tlačná sila na hlavnej uzatváracej hrane pri bráne Hormann neprekračuje stanovené limity podľa aktuálnych noriem. Pri bránach Hormann sa môžete spoľahnúť, že Vaša bezpečnosť a bezpečnosť Vašej rodiny bude na prvom mieste.

Veľký výber fólií a široká farebná škála brán Hormann. To je ďalší benefit brán Hormann, najpoužívanejšie farebné kombinácie a dekory bez príplatkov, vysoká odolnosť a stálosť povrchov. Hormann kladie dôraz aj na presné optické delenie panelov, tak aby vzhľad brán Hormann nenarúšal citlivé oko kritika. Povrch brán Hormann môže byť lakovaný, hladký, drsný a v rôznych dizajnových motívoch a prevedeniach. Hormann dizajn brán ako aj technické riešenia, pri bránach v domácnosti, alebo bránach Hormann v priemysle je tak široké, že každý segment, technické riešenie brán Hormann má svoj viacstranový katalóg.

Určite by som vyzdvihol bezpečnostné riešenia pohonov Hormann. A to jedinečnú technológiu BiSecur, jedná sa o obojstrannú rádiovú komunikáciu medzi vysielačom a prijímačom Hormann. Detekciu prekážok, to je ak pohon Hormann pri zatváraní narazí na prekážku, ihneď sa zastaví a zapne spätný chod.

Kúpou garážovej brány Hormann, urobíte ten správny krok k spokojnosti, spoľahlivému komfortu a bezpečnému používaniu brán Hormann.

Za nás a za spoločnosť Bratec, môžeme brány Hormann len odporúčať.

Silvester Bódiš - konateľ

Brány Hormann

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie