Priemyselné Brány

Priemyselné brány - BRATEC

Priemyselné brány sú určené pre všetky priemyselné objekty, výrobné a skladovacie haly. Naše priemyselné brány sú zložené z kvalitných komponentov, panely brán sú izolované, kovanie je pozinkované, vďaka čomu sa dajú naše brány použiť aj do vlhkého prostredia.

Panely priemyselných brán. 

Bránové panely sú zateplené, výplň tvorí polyuretán o hrúbke 40mm. Vďaka izolácii brány spĺňajú najvyššie požiadavky na tepelnoizolačné a mechnické vlastnosti. Pĺášť panelov tvorí pozinkovaná oceľ hrúbky 0,8mm. Špeciálne tvarovanie krajov panela zabezpečuje optimálne spájanie sa panelov do seba. 

akcia bratec

Kovanie priemyselných brán.

Kovanie priemyselných brán BRATEC je značky FLEXY FORCE. Kovanie brán FLEXY FORCE, patrí medzi najlepšie na trhu. Bránové kovanie, jeho časti, skrutky, vodiace dráhy, sú pozinkované. Vodiace kolieska tvorí pevný nylon, čím sa výrazne predlžuje životnosť pohyblivých častí. Kovanie je ocelové o hr. 1,5 až 2,5mm.

Pre kalkuláciu si vyžiadajte cenovú ponuku.

Priemyselné brány BIELE, striekané RAL

Základnou farbou priemyselných brán je biela farba. Farba sa nanáša práškovým striekaním na bránový panel. V prípade potreby dokážeme panel brány nastriekať na akú koľvek inú farbu, ktorá sa nachádza vo vzorkovníku farieb RAL.

Priemyselné brány s hliníkovými sekciami.

Brány s alupanoramatickými sekciami sú ideálnym riešením ak potrebujete maximálne presvetliť garáž. Tieto brány sa hodia do autoservisov, autoumývacích liniek, výrobných hál a iných priestorov ktoré je potrebné uzavrieť priemyselnou bránou a následne aj presveliť.

Vybrané RAL farby za skvelé ceny!

Antracit metalic:

Antracit sivý:

Biela:

Biely hliník:

Modrá:

Slonová kosť:

Tmavo hnedá:

Zelená:

Červená:

Čokoládovo hnedá:

Iná farba:

Vybrané drevo-dekory za výhodné ceny!

Zlatý dub:

Orech:

Čerešňa:

Nočný dub:

Mahagón:

Iný:

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info