Panel používateľa

Transponderová čítačka kariet pre MOCARD a RFIDTAG, s technológiou Nice BlueBUS

Transponderová čítačka kariet pre MOCARD a RFIDTAG, s technológiou Nice BlueBUS

Transponderová čítačka kariet pre MOCARD a RFIDTAG, s technológiou Nice BlueBUS

98,09 € s DPH

81,74 €

Dostupnosť: Skladom
skladom: 100 ks

Výrobca: Nice

NICE ERA ETPB

Čítačka kariet NICE ERA Transponder Reader ETPB je zariadenie, ktoré umožňuje vstup do objektu, resp. ovládanie pohonu brány, alebo inej automatizácie.
Osobe je pridelená karta (alebo kľúčenka), ktorá po priložení k čítačke kariet zadá pohonu pokyn. Karty sa ukladajú do pamäte čítačky, spôsobom, že karta si nič nepamätá, takže je možné s kartou obsluhovať ľubovoľné množstvo automatizácii. Čítačka NICE ETPB komunikuje s pohonom pomocou systému BlueBUS, kde čítačka je pripojená do riadiacej jednotky pomocou iba dvojžilového káblu u ktorého ani nie je potreba dbať na polaritu.
Do jedného pohonu je možné zapojiť až štyri čítačky kariet, pričom u každej sa nastaví pomocou prepoja unikátna adresa, čím pohon vie rozlíšiť, ktorá čítačka je ktorá.

Do pamäte čítačky je možné uložiť až 255 kariet, alebo kľúčeniek možnosť rozšírenia na 510 kariet/kľúčeniek s použitím druhej pamäte BM1000.
Čítačka podporuje dva spôsoby programovania: jednoduchý pre rýchle nenáročné použitie a profesionálny pre pokročilú kontrolu prístupu.
Detekčná vzdialenosť je pri dodržaní správnej inštalácie do 4 cm.
Je možné naprogramovať pre danú kartu iba určitý počet prístupov, napr. pre návštevy.
Možnosť naprogramovať funkciu trvalého zablokovania pohonu a jeho opätovného odblokovania.
Výrobca: Nice

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info